Dziennoc

Rolety dzień noc

Details Of White Fabric Roller Blinds On The Plastic Window With Wood Texture In The Living Room.

Zalety i cechy

Day And Night (1)

Regulacja nasłonecznienia i prywatności

Rozwiń more
Rolety dzień noc na wymiar to urozmaicona wersja zwykłych rolet materiałowych okiennych oraz alternatywa dla konsumentów nie będących miłośnikami żaluzji. Składające się z dwóch rodzajów materiałów rolety dzień noc pozwalają na wygodną, precyzyjną regulację nasłonecznienia, a tym samym prywatności. Naprzemienne ustawienie transparentnych i zaciemniających materiałowych pasów działa podobnie do pracy lamel żaluzji.
Power Plug

Rolety dzień noc elektryczne

Rozwiń more
Rolety dzień noc z napędem elektrycznym to nowoczesna, wygodna aranżacja okna. Rolety sterowane Smartfonem lub na pilota pozbawione są wszelkich wiszących elementów sterujących oraz przełączników naściennych. Aplikacja i zegar pozwalają na precyzyjny podział sterowania rolet dzień noc oraz zaprogramowanie ich automatycznego otwierania i zamykania o wybranych porach. Elektryczna roleta dzień noc na wymiar perfekcyjnie przysłania okno, a napęd elektryczny podnosi estetykę i wygodę obsługi.
Gear

Wiele możliwości

Rozwiń more
Szeroka gama kolorystyczna rolet dzień noc na wymiar oraz różne sposoby montażu i sterowania sprawiają, że rolety okienne dzień noc można zastosować na oknie w dowolnym pomieszczeniu. Sprawdzą się one zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i biurowych. Rolety dzień noc - do salonu, sypialni, kuchni, biura. Doskonale prezentują się na oknach w komplecie z zasłonami oraz w wersji wolnowiszącej.
impresja-mini-typ-1-v2
impresja-mini-typ-1-v2

Rolety dzień noc Stilo

Rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami na małe i średnie kwatery okienne. Rolety okienne dzień noc Stilo skutecznie ograniczają przenikanie światła słonecznego. Prowadnice rolety nie tylko blokują docieranie słońca, ale również utrzymują tkaninę blisko szyby. Kaseta estetycznie wtapia się w ramę okienną i chroni rolkę z tkaniną.
Pokaż szczegóły details
Informacje techniczne
Rodzaje sterowania
Opcje/dodatki
Wzorniki tkanin
Wzorniki osprzętu
Dopełnij aranżację
TYPY MONTAŻU
do listew przyszybowych ramy okna
na uchwytach bezinwazyjnych
przyklejany do ramy okna
TYPY PROWADZENIA BOCZNEGO
prowadnice aluminiowe/PVC
TYPY KASETY
aluminium
MANUALNE
łańcuszek z obciążnikiem
OPCJE DODATKOWE
montaż przestrzenny
łańcuszek metalowy
Wzorniki online w przygotowaniu
Dopełnij aranżację
Zasłony i firanki
Zasłony i firanki to znany wszystkim, nieprzemijalny sposób aranżacji okna. Dzięki szerokiej palecie barw oraz różnorodności składów i struktur, zasłony na wymiar można zintegrować z każdą techniką wnętrzarską.
Karnisze
Dzisiejsze karnisze nowoczesne występują przede wszystkim w postaci aluminiowej szyny sufitowej, którą można zainstalować także na uchwytach ściennych. Tego typu smukły, trwały karnisz sufitowy pozwala na zastosowanie wielu rodzajów wózków i agrafek, a co za tym idzie, wielu rodzajów upięć zasłon.
Moskitiery ramkowe
Estetyczne moskitiery do małych i średnich okien. Skutecznie chronią przed insektami i zanieczyszczeniami, zapewniając komfort i cyrkulację powietrza.