Rolety Alumiowe

Rolety zewnętrzne aluminiowe

Roleta Aluminiowa 21

Zalety i cechy

House

Szereg korzyści

Rozwiń more
Rolety zewnętrzne, znane także jako rolety aluminiowe antywłamaniowe, stanowią ważny element wyposażenia budynku - gwarantują komfort, bezpieczeństwo oraz energooszczędność na długie lata. Szeroka paleta barw gładkich i strukturalnych pozwala dopasować rolety aluminiowe do elewacji i charakteru obiektu.
Thermometer

Skuteczna termoizolacja

Rozwiń more
Zarówno pancerz rolety aluminiowej, jak i rolety aluminiowej antywłamaniowej wykonany jest z wysokiej jakości profili aluminiowych o różnych rozmiarach, a jego wnętrze wypełnia pianka poliuretanowa. W okresie zimowym przy opuszczonej rolecie, pomiędzy szybą i pancerzem tworzy się pewnego rodzaju poduszka powietrzna chroniąca przed utratą ciepła. Latem pancerz rolety zewnętrznej zabezpiecza wnętrze przed promieniami słońca i razem z poduszką powietrzną zatrzymuje ciepło na zewnątrz. Rolety zewnętrzne aluminiowe i rolety antywłamaniowe potrafią obniżyć temperaturę w pomieszczeniu nawet o 10°C oraz ograniczyć zużycie energii o 30% w sezonie grzewczym. Rolety zewnętrzne pozwalają na sterowanie ilością wpadającego światła, a zastosowane w pancerzu perforacje zapewniają cyrkulację powietrza.
Shield

Ochrona przed hałasem i włamaniem

Rozwiń more
Nowoczesne rolety zewnętrzne aluminiowe na wymiar skutecznie chronią przed hałasem, zmniejszając jego natężenie nawet o 14dB. Dodatkowo zabezpieczają otwory okienne i elewację przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Rolety aluminiowe / rolety aluminiowe antywłamaniowe gwarantują również prywatność i stanowią skuteczną przeszkodę dla włamywaczy. Sama roleta zewnętrzna odstrasza psychologicznie przestępcę, jednak można doposażyć ją w dodatkowe zabezpieczenia lub zastosować specjalne rolety antywłamaniowe z atestem.
Power Plug

Rolety zewnętrzne elektryczne

Rozwiń more
Rolety aluminiowe zewnętrzne z napędem elektrycznym to bardzo wygodne rozwiązanie do okien. Rolety zewnętrzne posiadają różne opcje sterowania elektrycznego - na przełącznik, na pilota, mogą być też obsługiwane Smartfonem z aplikacji. Każdy silnik rolety aluminiowej można wyposażyć dodatkowo w panel słoneczny z akumulatorem, który sprawia, że roleta będzie posiadać napęd solarny. Dużym atutem rolet zewnętrznych sterowanych elektrycznie jest możliwość zaprogramowania pilota lub przełącznika z zegarem. Dzięki zegarowi rolety aluminiowe zewnętrzne samodzielnie podnoszą się i opuszczają o ustalonych porach.
Czytaj więcej
roleta-aluminiowa-natynkowa-szara
roleta-aluminiowa-natynkowa-szara

Roleta aluminiowa zewnętrzna natynkowa

Roleta zewnętrzna montowana do okien budynków z wykończoną elewacją. Skrzynka rolety jest elementem widocznym, dlatego występuje w wielu wariantach kolorystycznych, w tym w okleinach drewnopodobnych. Roletę aluminiową natynkową można zainstalować w dowolnym momencie, bez naruszania elewacji.
Pokaż szczegóły details
Informacje techniczne
Rodzaje sterowania
Opcje/dodatki
Wzorniki
Uzupełnij aranżację
TYPY MONTAŻU
Roleta Aluminiowa Montaż Wnęka
do ramy okna we wnęce okiennej
Roleta Aluminiowa Montaż Po Obrysie
do elewacji po obrysie wnęki okiennej
Roleta Aluminiowa Montaż Odwrócony
do ramy okna we wnęce okiennej odwrócony
RODZAJE SKRZYNEK
Roleta Aluminiowa Montaż Wnęka
SK 45°
Roleta Aluminiowa Owal
owalna
RODZAJE PANCERZA
profil 39 mm
profil 45 mm
profil 52 mm
profil 77 mm (bramowy)
MANUALNE
zwijacz sznura
zwijacz taśmy
zwijacz korbowy sznura
zwijacz korbowy taśmy
mechanizm sprężynowy
ELEKTRYCZNE
przewodowe
radiowe
SMART
OPCJE DODATKOWE
rygiel ręczny i automatyczny
zamek
wieszak Lock to Play
panel słoneczny z akumulatorem (podpinany do silnika rolety)
automatyka czasowa (automatyczne zamykanie/otwieranie rolet o ustalonych porach)
czujnik wiatrowy
czujnik słoneczny
Uzupełnij aranżację