Moskitier

Moskitiery

Msz 9490

Zalety i cechy

Gear (1)

Okienne, tarasowe, balkonowe i drzwiowe

Rozwiń more
Moskitiery na okna klasyczne i balkonowe skutecznie chronią wnętrza przed owadami i zanieczyszczeniami. Gęsty splot siatki moskitiery uniemożliwia dostanie się do środka nawet małych insektów. Moskitiery na wymiar gwarantują komfort i poprawę jakości życia w cieplejszych miesiącach.
Eye

Pełna widoczność i wysoka odporność

Rozwiń more
Zastosowanie moskitiery na okno w żaden sposób nie utrudnia pracy rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wykonana z włókna szklanego moskitiera oraz jej aluminiowa ramka zabezpieczone są specjalną powłoką odporną na działanie warunków atmosferycznych (mróz, upał, promieniowanie UV), co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Moskitiery na okna zapewniają także cyrkulację powietrza, dlatego nie należy obawiać się dusznych pomieszczeń.
Window (1)

Rozwiązanie na wszystkie typy okien

Rozwiń more
Różnego rodzaju moskitiery można dostosować do dowolnego otworu okiennego i drzwiowego. Najbardziej uniwersalne są moskitiery ramkowe, które można wykonać na niestandardowe kształty - trójkąty, trapezy, wielokąty i półkola. Doskonale sprawdzają się także moskitiery na okna dachowe.
moskitiera-ramkowa-typ-s-naroznik-zew-zielony-v2
moskitiera-ramkowa-typ-s-naroznik-zew-zielony-v2

Moskitiera ramkowa

Moskitiera montowana w prosty sposób do futryny okna przy pomocy bezinwazyjnych, obrotowych “łapek”. Moskitiera ramkowa świetnie sprawdzi się na oknach otwieranych wyłącznie w celu przewietrzenia wnętrza, nieprzeznaczonych do wychodzenia. Doskonale spełnia swoją rolę od wczesnej wiosny do później jesieni. Mimo zabezpieczonego tworzywa, moskitiery ramkowe lepiej zdemontować na zimę, poddać konserwacji i przechowywać w bezpiecznym miejscu. Dzięki temu moskitiery zachowają się w dobrym stanie na długie lata.
Pokaż szczegóły details
Informacje techniczne
Rodzaje sterowania
Opcje/dodatki
Wzorniki tkanin
Wzorniki osprzętu
Przydatne osłony
TYPY MONTAŻU
do ramy okna na uchwytach bezinwazyjnych (obrotowych)
do ramy okna na uchwytach wkręcanych (obrotowych)
RODZAJE WYPEŁNIENIA
siatka włókno szklane
siatka aluminium
Nie dotyczy
OPCJE DODATKOWE
niestandardowe kształty (trójkąt, koło, półkola, trapez i inne)
Przydatne osłony