Data aktualizacji: 01.04.2024

Inteligentny dom. Zalety rolet elektrycznych w nowoczesnych domach i mieszkaniach

Spis treści:

  Marzysz o mieszkaniu na miarę dzisiejszych czasów? Wyposaż swój dom w nowoczesne elementy podnoszące komfort życia domowników.

  Inteligentny dom, zapewnia maksymalną wygodę, ułatwiając życie przy wykorzystaniu najnowszych zdobyczy technologii. Zdalne sterowanie urządzeń przy pomocy pilota, smartfona lub głosu pozwoli na wykorzystanie ich bez konieczności przerywania swoich zajęć czy odpoczynku.

  Smart home ułatwi zarządzanie całym domem prosto z kanapy! Zobacz jak za pomocą takich dodatków jak rolety elektryczne możesz zmodernizować swój dom.

  Rolety elektryczne - elementarne wyposażenie smart home

  Zacznij wprowadzać nowoczesne zmiany, począwszy od postaw. Jeżeli kupujesz rolety wewnętrzne lub rolety zewnętrzne, wybierz rolety elektryczne czyli model wyposażony w napęd elektryczny. Teraz dzięki elektrycznemu napędowi, nie musisz nawet wstawać aby odsłonić rolety okienne, a co więcej dzięki możliwości zaprogramowania rolet elektrycznych, nie musisz nawet być obecny w domu, aby zmienić poziom naświetlenia.

  Ręczne manipulować sznurkami czy łańcuszkami, aby podnieść lub opuścić rolety nie będzie konieczne. Teraz możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć na swoim smartfonie. Wyobraź sobie, że wracasz do domu po ciężkim dniu pracy i zamiast ręcznie podnosić rolety, możesz to zrobić z wygody swojej kanapy. Oprócz innowacyjnych rozwiązań, rolety elektryczne oferują Ci estetyczny, nowoczesny wygląd, który dopasujesz do charakteru swojego wnętrza, dzięki szerokiej gamie dostępnych tkanin i kolorów.

  Poznaj zalety rolet sterowanych elektrycznie

  Niezwykle wygodne, a jednocześnie dziecinnie proste w obsłudze rolety elektryczne, pozwolą na sterowanie poziomem zaciemnienia mieszkania, każdemu nawet najmłodszemu członkowi rodziny. Rolety elektryczne sterowane smartfonem, to rozwiązanie, które ułatwi życie zwłaszcza osobom starszym, ciężko chorym zmuszonym do stałego przebywania w łóżku, oraz niepełnosprawnym, którzy nawet mieszkając samemu będą mogli samodzielnie zadbać o swój komfort.

  Umów wizytę specjalisty w szybki sposób

  Rolety wewnętrzne i zewnętrzne z napędem elektrycznym, pomogą Ci maksymalnie wykorzystać światło dzienne, tworząc przyjemną atmosferę w zależności od pory dnia i przy pomocy inteligentnych rozwiązań technologicznych ustaw automatycznie zegar, który zasunie lub odsłoni rolety okienne o wyznaczonej porze.

  Bez względu na to czy chcesz, aby obudziły Cię delikatne promienie słońca, czy zasunąć je podczas familijnego seansu filmowego, nie musisz wstawać i podchodzić do okna. Ale to nie wszystkie zalety rolet sterowanych elektrycznie! Możesz przy pomocy zegara zaprogramować harmonogram otwierania i zamykania rolet w domu, dzięki czemu nawet podczas dłuższej absencji możesz symulować swoją obecność w mieszkaniu, co może zniechęcić potencjalnych włamywaczy do podjęcia prób włamania.

  Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak przy pomocy rolet możesz oszczędzać energię i otrzymywać niższe rachunki za ogrzewanie? Wpuszczając więcej promieni słonecznych jednocześnie podnosić temperaturę w mieszkaniu, jest nieco wyższa niż przy zaciągniętych roletach. Podobnie latem, zasłaniając okna przed słońcem możesz ją obniżyć.

  Jeśli, możliwość automatycznego dostosowania oświetlenia i prywatności we własnym domu jest dla Ciebie niezwykle ważna, zakup rolety elektrycznej sterowanej na pilota będzie doskonałą decyzją.

  Rolety elektryczne są nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale także doskonałym uzupełnieniem inteligentnego domu. Zapewniają one komfort, oszczędność energii, bezpieczeństwo, ochronę przed promieniowaniem UV oraz estetykę. Dlatego warto zainwestować w rolety elektryczne zewnętrzne i wewnętrzne i cieszyć się wszystkimi ich korzyściami.