Folia

Inteligentna folia elektryczna

Nice Glass 3

Zalety i cechy

Transparency

Modyfikacja przezierności szyby

Rozwiń more
Folia elektryczna LCD na okno to inteligentne, ponadczasowe rozwiązanie do różnego rodzaju okien, które pozwala na błyskawiczne przełączanie szkła z matowego na przezroczyste. Folia elektryczna klejona od wewnątrz na przeszklenia różnego typu zapewnia bezinwazyjną, natychmiastową modernizację pomieszczeń oraz kontrolę światła i prywatności. Folia LCD elektryczna znajduje zastosowanie przede wszystkim na szybach gabinetów oraz sal konferencyjnych, czyli tam, gdzie potrzebne jest czasowe zapewnienie prywatności. Dużym atutem inteligentnej folii LCD jest zachowanie istniejącego, nowoczesnego stylu przestrzeni biurowej, bez przesłaniania lub dekorowania przeszkleń. Folia elektryczna na okno lub ścianę przedziałową gwarantuje ciekawy design i wysoki komfort pracy.

Oprócz biur, inteligentna folia elektryczna okienna świetnie spisuje się na szybach w domach i mieszkaniach. Szczególnie popularne jest stosowanie jej w domowym gabinecie lub na ścianach szklanych, oddzielających łazienkę od sypialni.
Scissors

Perfekcyjne cięcie na wymiar

Rozwiń more
Inteligentna folia elektryczna docinana jest idealnie na wymiar szyby. Znajduje zastosowanie na ścianach szklanych, oknach prostokątnych i niestandardowych. Folia LCD elektryczna może być przyklejona na całym oknie lub tylko jego części.
Question

Jak działa folia elektryczna na okno?

Rozwiń more
Inteligentna folia elektryczna, znana także jako folia ciekłokrystaliczna lub szkło aktywne, posiada dwie warstwy, pomiędzy którymi znajdują się rozproszone, ciekłe kryształki. W stanie podstawowym, czyli wyłączonym folia LCD jest matowa, z uwagi na przypadkowe, chaotyczne ułożenie kryształków. Przy dostarczeniu napięcia elektrycznego kryształki momentalnie nabierają regularnego układu, dzięki czemu folia LCD staje się przezroczysta. Dzięki temu za pomocą jednego przyciśnięcia szyba zmienia się z przezroczystej na matową i odwrotnie.
msg_35202
msg_35192-2
msg_35202

Folia elektryczna Milky White

Podstawowa, ekonomiczna folia LCD przeznaczona tylko do przekleń wewnętrznych. Doskonale sprawdzi się na ścianach szklanych w salach konferencyjnych lub ścianach oddzielających sypialnię od łazienki. Folia elektryczna Milky White W nie może być instalowana w miejscach nasłonecznionych.
Pokaż szczegóły details
Informacje techniczne
Rodzaje sterowania
Opcje/dodatki
Przydatne osłony
TRANSPARENTNOŚĆ 
przeźroczystość w pozycji OFF - 80%
zamglenie w pozycji ON - 3,7%
WSPÓŁCZYNNIK UV
w pozycji OFF - 97,9%
w pozycji ON - 46,2%
TYPY MONTAŻU
do szyby wewnętrznej (np. ściany szklane)
ELEKTRYCZNE
przewodowe
radiowe
SMART
OPCJE DODATKOWE
niestandardowe kształty
Przydatne osłony