11

Zasłony i firany na wymiar

Zasłona Fałda Pojedyncza 32

Zalety i cechy

Stars

Ponadczasowość

Rozwiń more
Zasłony i firanki to znany wszystkim, nieprzemijalny sposób aranżacji okna. Dzięki szerokiej palecie barw oraz różnorodności składów i struktur, zasłony na wymiar można zintegrować z każdą techniką wnętrzarską. Nie tylko rodzaje tkanin, ale również nowoczesne, praktyczne sposoby upięć zasłon potrafią wprowadzić do pomieszczeń określony, pożądany charakter i upiększyć najróżniejsze okna.
Color Palette

Różnorodność - zasłony welurowe, zasłony w kwiaty, zasłony lniane

Rozwiń more
Zasłony okienne na wymiar dają szereg możliwości w wyborze tkanin. Wśród kolekcji można znaleźć zasłony na miarę ze składem sztucznym, naturalnym, mieszanym oraz z recyklingu. Dla miłośników harmonii oraz konsumentów dbających o Planetę, strzałem w dziesiątkę okażą się zasłony lniane, bawełniane lub wytworzone z butelek PET. Nie gorzej wypadają składy mieszane - wśród nich można znaleźć m.in. zasłony welurowe. Świetnym rozwiązaniem na okna są także tkaniny wzorzyste, np. zasłony w kwiaty lub wzory geometryczne. W przeciwieństwie do tapet z motywem, zasłony okienne na wymiar można zmieniać w zależności od pory roku, zmian w wystroju i upodobań.
Bow

Szeroki wybór upięć

Rozwiń more
Dzisiejsze nowoczesne zasłony i firany na miarę stanowią ważny element wystroju okien. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów szycia. Każdy z nich tworzy inną, oryginalną fałdę. Fałdy zasłony mogą być luźne, eleganckie, płytkie i głębsze. Współczesne nowoczesne karnisze oraz wózki dają także szereg możliwości w zakresie podziału zasłon, sposobu ich zsuwania i sterowania.
Power Plug

Zasłony elektryczne

Rozwiń more
Zasłony elektryczne, a w zasadzie zasłony na karniszach elektrycznych, to jedno z topowych, najczęściej wybieranych rozwiązań na okna. Pięknie, równomiernie upięte firanki i zasłony na karniszach z napędem elektrycznym pracują płynnie i cicho. Zasłony elektryczne sprawdzają się świetnie na dużych i wysokich przeszkleniach oraz oknach typu HS. Oprócz przestrzeni prywatnych, zasłony elektryczne są często stosowane w biurach i salach konferencyjnych. Obsługa zasłon elektrycznych może odbywać się przewodowo na przełącznik lub na pilota, zasłony mogą być również sterowane Smartfonem. Co również istotne, dzięki akcesoriom do sterowania z zegarem, zasłony elektryczne rozsuwają się i zasuwają o ustalonych przez nas godzinach.
Czytaj więcej
zaslona-flex-pojedyncza-v2-3
zaslona-flex-pojedyncza-v2-3

Zasłona Microflex z fałdą pojedynczą / podwójną

Zasłona na wymiar do okien prostokątnych i skośnych posiadająca wszyte w określonych odstępach haczyki Microflex. Stopień marszczenia, czyli rozstaw wózków, jest dowolny i zależny od tego, jak gęstą fałdę chcemy uzyskać. Zasłona Microflex posiada luźną, ale zarazem elegancką falę, która nie zajmuje dużo miejsca, zatem doskonale sprawdzi się w przypadku ciasnych wnęk sufitowych. Zasłona ta estetycznie prezentuje się również na widocznym karniszu, ponieważ górna część zasłony okiennej tworzy falbanę zgrabnie zasłaniającą szynę. Zasłona Microflex przeznaczona jest do zawieszania na karniszach ręcznych, elektrycznych i podtynkowych.
Pokaż szczegóły details
Informacje techniczne
Rodzaje sterowania
Opcje/dodatki
Wzorniki tkanin
Przydatne osłony
TYPY MONTAŻU
na szynie sufitowej/ściennej ręcznej
na szynie sufitowej/ściennej elektrycznej
RODZAJE FAŁDY
pojedyncza
podwójna
potrójna
płaska
studio
RODZAJE DOŁU
pojedynczy
podwójny
taśma obciążająca (ołowianka)
overlock
PROCENT MARSZCZENIA FAŁDY
do ustalenia (zależny od wymiarów i podziału zasłon)
RODZAJE STEROWANIA
Przejdź do podstrony "Karnisze" - https://www.upin.pl/produkt/karnisze/
OPCJE DODATKOWE
nietypowe kształty
obciążniki w bokach
Wzorniki online w przygotowaniu
Przydatne osłony