Zaluzjedrewnianewewnetrz

Żaluzje wewnętrzne aluminiowe

Żaluzja Juun 25 Mm 1

Zalety i cechy

Day And Night (1)

Kontrola nasłonecznienia i prywatności

Rozwiń more
Żaluzje aluminiowe do okien różnego typu pozwalają na precyzyjną regulację stopnia nasłonecznienia. Oprócz możliwości podnoszenia i opuszczania, żaluzje wewnętrzne aluminiowe posiadają obrotowe lamele o wybranej szerokości. Poprzez nachylenie lamel pod dowolnym kątem, wpuszczamy przez okna do pomieszczenia określoną ilość światła. Żaluzje aluminiowe na wymiar okna idealnie je przesłaniają, z zachowaniem dbałości o detale.
Water Drops

Odporność na wilgoć

Rozwiń more
Żaluzje wewnętrzne aluminiowe na wymiar są odporne na działanie wilgoci, dlatego doskonale sprawdzą się w miejscach parnych i narażonych na zabrudzenia - łazience, kuchni, pokoju dziecięcym, gabinetach medycznych i beauty. Żaluzje aluminiowe nie są trudne w utrzymaniu czystości i nie wymagają specjalnego traktowania, dlatego to dobre rozwiązanie na okna umieszczone w “trudniejszych” pomieszczeniach.
Power Plug

Żaluzje aluminiowe wewnętrzne elektryczne

Rozwiń more
Żaluzje aluminiowe sterowane elektrycznie to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie na okna. Napęd elektryczny pozwala na wygodne podnoszenie i opuszczanie żaluzji aluminiowej oraz płynny obrót lamel. Żaluzje aluminiowe z napędem elektrycznym mogą być sterowane Smartfonem, przełącznikiem naściennym lub na pilota. Rodzaje sterowania w żaluzjach aluminiowych elektrycznych w większości przypadków można ze sobą łączyć.
zaluzja-25x25-aluminiowa-wolnowiszaca-v2
zaluzja-25x25-aluminiowa-wolnowiszaca-v2

Żaluzje wewnętrzne aluminiowe 16 mm

Żaluzje wewnętrzne aluminiowe przeznaczone do przesłonięcia małych i średnich kwater okiennych. Szeroka paleta barw i różne warianty sterowania sprawiają, że żaluzje aluminiowe okienne cechują się nowoczesnym stylem oraz wysoką funkcjonalnością. Żaluzje aluminiowe na wymiar pozwalają dokładnie kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia, a w razie potrzeby zapewnić całkowitą prywatność.
Pokaż szczegóły details
Informacje techniczne
Rodzaje sterowania
Opcje/dodatki
Wzorniki
Wzorniki osprzętu
Przydatne osłony
TYPY MONTAŻU
do listew przyszybowych ramy okna
na uchwytach bezinwazyjnych
TYPY PROWADZENIA BOCZNEGO
żyłka/linka stalowa
brak prowadzenia bocznego
TYPY DRABINKI
sznurkowa
MANUALNE
sznurek + pokrętło
monocomando (łańcuszek)
ELEKTRYCZNE
napęd bateryjny (silnik ukryty w rynnie górnej)
OPCJE DODATKOWE
drewniany osprzęt (maskownica + pokrętło)
Wzorniki online w przygotowaniu
Przydatne osłony