Rzym

Rolety rzymskie

Roleta Rzymska 2

Zalety i cechy

Bow

Elegancja i ponadczasowość

Rozwiń more
Rolety rzymskie na wymiar to modny i wyjątkowy sposób na aranżację okna. Po podciągnięciu w górę, rolety rzymskie składają się w zakładki, tworząc efektowne fałdy. Rolety rzymskie są świetną alternatywą dla klasycznych firan i zasłon, jak również atrakcyjnie się z nimi komponują. Rzymskie rolety na miarę, dzięki różnorodnym materiałom, wpasowują się niemalże w każdy styl wnętrza, tworząc ponadczasowy design.
House

Rolety rzymskie - do kuchni, salonu i sypialni

Rozwiń more
Uniwersalność rolet rzymskich pozwala na zastosowanie ich w każdym pomieszczeniu. Rolety rzymskie do kuchni, mimo bliskiej obecności zlewu czy kuchenki, sprawdzają się świetnie ze względu na możliwość wyprania materiału. Tak samo dobrze będą sprawować się w łazience. Rolety rzymskie do salonu lub sypialni bez problemu przykryją duże lub narożne okna oraz wprowadzą do tych pomieszczeń ciepło i harmonię.
Brightness

Dowolny stopień zaciemnienia

Rozwiń more
Podobnie jak zasłony, rolety rzymskie na wymiar posiadają szeroki wybór tkanin. Rolety rzymskie mogą być uszyte z materiału transparentnego, częściowo przepuszczającego światło lub w pełni zaciemniającego. Te pierwsze, czyli rolety rzymskie z tkaniny firanowej, są delikatne, dobrze doświetlają pomieszczenie w ciągu dnia oraz wyjątkowo prezentują się w komplecie z zasłonami. Rzymskie rolety z nieco grubszego materiału uzupełnią szereg korzyści o prywatność w ciągu dnia i w nocy przy zaświeconym świetle. Z kolei rolety rzymskie zaciemniające w 80-97% zaciemniają pomieszczenie, dlatego znajdą zastosowanie przede wszystkim w pokojach sypialnych oraz w salonie.
Power Plug

Rolety rzymskie elektryczne

Rozwiń more
Wszystkie typy rolet rzymskich, z wyjątkiem rolet rzymskich podwójnych DUO, mogą być sterowane elektrycznie. Jest to niezwykle praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które sprawdza się szczególnie na oknach trudno dostępnych, wysokich oraz oknach typu HS. Szerokie możliwości sterowania, np. na pilota, na przełącznik naścienny lub z aplikacji w Smartfonie sprawiają, że rolety rzymskie z napędem elektrycznym można obsługiwać z dowolnego miejsca o dowolnej porze. Świetną opcją są także akcesoria do sterowania z zegarem, dzięki którym rolety rzymskie elektryczne podnoszą się i opuszczają o ustalonych porach.
Czytaj więcej

Rolety rzymskie

Klasyczne rolety rzymskie przeznaczone do przesłonięcia okien małych, średnich i dużych. Wolnowisząca forma rolety rzymskiej, montowanej do ściany lub sufitu, pozwala na przykrycie całej wnęki okiennej i uniknięcie prześwitów po bokach. Rolety rzymskie wolnowiszące są niezwykle estetyczne i doskonale prezentują się zarówno w wersji ręcznej, jak i elektrycznej.
Pokaż szczegóły details
Informacje techniczne
Rodzaje sterowania
Opcje/dodatki
Wzorniki tkanin
Wzorniki osprzętu
Przydatne osłony
TYPY MONTAŻU
do ściany
do sufitu
na uchwytach bezinwazyjnych
TYPY PROWADZENIA BOCZNEGO
brak prowadzenia bocznego
prowadzenie boczne żyłkowe
TYPY UCHWYTÓW
aluminium
TYPY SZYCIA
model 1 - tunele z tyłu (standard)
model 2 - taśmy poziome
model 3 - taśmy pionowe
model 4 - tunele z przodu
MANUALNE
łańcuszek z obciążnikiem
ELEKTRYCZNE
przewodowe
radiowe
bateryjne
SMART
OPCJE DODATKOWE
łańcuszek metalowy
podszewka (podszycie materiału)
Przydatne osłony