Charakterystyka szczegółowa i właściwości ASORTYMENTU jest integralną częścią Regulaminu Świadczenia Usług

 

1. Tolerancje wymiarowe dla wszystkich osłon SHUTTERS:

  • szerokość i wysokość shutters, wymiar całkowity +/- 6 mm

2. Podczas eksploatacji tolerancja wymiarowa żaluzji może ulec zmianie z powodów naturalnych. Wysokość +/- 3%, szerokość +/- 0,5%.

3. Lamele basswood i paulownia są wyrobami naturalnymi w związku z tym dopuszczalne są różnice w odcieniach, strukturze drewna oraz sękach. Akceptowalne są również niewielkie ubytki.

blank

 

4. Kąt patrzenia i barwa światła (światło ciepłe, zimne) może mieć wpływ na postrzeganie struktury, koloru, połysku i gładkości drewna

blank

 

5. Zmiana odcienia (głównie blaknięcie) lamel pod wpływem światła jest zjawiskiem naturalnym. W osłonach zamontowanych od stron zachodniej i południowej efekt ten może być szybciej widoczny.

6. Barwniki używane podczas produkcji żaluzji drewnianych w niektórych przypadkach mogą wydzielać lekki zapach lakieru/bejcy.

7. Shutters nie zapewniają 100% zaciemnienia. Posiadają niewielkie prześwity między zamkniętymi lamelami.

8. Z uwagi na fakt, że nasz zakład produkcyjny znajduje się w Chinach, termin realizacji to minimum 12 tygodni od dnia potwierdzenia zlecenia. Podany w zleceniu termin realizacji może ulec wydłużeniu (nawet kilka lub kilkanaście tygodni) ze względu na opóźnienia frachtów. Informację na temat opóźnień wysyłamy na bieżąco.