Plisyokienne

Plisy okienne

Plisa 32

Zalety i cechy

Motivation

Komfort życia

Rozwiń more
Plisy okienne, czy też rolety plisowane, to jedne z najbardziej praktycznych i wygodnych w obsłudze przesłon na okna. Dzięki systemowi dwukierunkowego otwierania góra-dół można przysłonić dowolną część kwatery okiennej. Rolety plisowane pozwalają osiągnąć pożądany stopień prywatności przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła lub przysłonić konkretną część szyby, na którą akurat pada słońce. Oprócz powyższych zalet, plisy na okna nie posiadają żadnych wadliwych i wiszących elementów sterujących - jedynym komponentem są niewielkie uchwyty w profilach rolet plisowanych.

Dużym atutem jest, że plisy okienne po całkowitym złożeniu są praktycznie niezauważalne i “zabierają” znikomą ilość światła dziennego. Rolety plisowane nie przeszkadzają w myciu okien i same w sobie są proste w utrzymaniu czystości, ponieważ każdą tkaninę można prać.
Color Palette

Szeroki wybór materiałów

Rozwiń more
Plisy na okna cechują się szeroką kolorystyką i stopniem przezierności tkanin. W standardzie plisy okienne występują w wersji z pojedynczym materiałem o dowolnym zaciemnieniu. Można także wybrać podwójne plisy honeycomb, potocznie nazywane plastrem miodu. W tego typu roletach plisowanych sznurowanie przebiega przez środek plastra, dzięki czemu jest niewidoczne, nie występują także żadne dziurki w tkaninie.
Gear

Wiele opcji rolet plisowanych

Rozwiń more
Oprócz bardzo bogatej kolorystyki i przezierności materiałów, plisy okienne posiadają wiele ciekawych opcji. Jedną z nich jest zastosowanie dwóch tkanin na jednym oknie, co tworzy tak zwaną “plisę okienną dzień-noc”. Taka plisa na okno daje możliwość użytkowania materiału transparentnego w formie firanki w ciągu dnia, zaciemniającego np. w nocy oraz całkowitego odsłonięcia okna. Plisy doskonale sprawdzają się także na oknach o niestandardowych kształtach, dlatego są świetnym wyborem w przypadku przeszkleń trójkątnych, trapezowych i okrągłych.
Power Plug

Rolety plisowane elektryczne

Rozwiń more
Plisy okienne z napędem elektrycznym to doskonała aranżacja okna, sprawdzająca się szczególnie w przypadku dużych lub trudno dostępnych kwater okiennych. Nowoczesne, sterowane elektrycznie rolety plisowane zapewniają wygodną obsługę, a bateryjny, niewielki silnik jest zgrabnie ukryty w górnym profilu plisy.
Czytaj więcej
zaluzja-plisowana-evie-ev02-v2-2
zaluzja-plisowana-evie-ev02-v2-2

Rolety plisowane

Rolety plisowane wewnętrzne przeznaczone do kwater okiennych o różnym rozmiarze, posiadające dwukierunkowe sterowanie góra-dół. Plisy okienne nie zawierają wielu elementów sterujących, są łatwe w utrzymaniu czystości i wysoce funkcjonalne. Tkanina rolet plisowanych występuje w wersji pojedynczej oraz podwójnej honeycomb (plaster miodu). Rolety plisowane to świetna opcja do przesłonięcia okien o niestandardowych kształtach.
Pokaż szczegóły details
Informacje techniczne
Rodzaje sterowania
Opcje/dodatki
Wzorniki tkanin
Wzorniki osprzętu
Przydatne osłony
TYPY MONTAŻU
do listew przyszybowych ramy okna
na uchwytach bezinwazyjnych
do ściany/sufitu
TYPY PROWADZENIA BOCZNEGO
prowadzenie boczne linkowe
brak prowadzenia bocznego
TYPY OSPRZĘTU
aluminium
TYPY OTWIERANIA/ZWIJANIA
dwukierunkowe góra-dół (EV2)
jednokierunkowe z góry na dół (EV1)
MANUALNE
uchwyty
sznurek
łańcuszek
ELEKTRYCZNE
bateryjne
OPCJE DODATKOWE
łańcuszek metalowy
plisa dzień-noc - zastosowanie podwójnego materiału na jednym systemie (EV3)
drążek sterujący
nietypowe kształty
Wzorniki online w przygotowaniu
Przydatne osłony