Oslony Tarasowe

Markizy

Markiza Family Pro 1

Zalety i cechy

Brightness

Estetyczna ochrona przed słońcem

Rozwiń more
Markizy są estetyczną, przeciwsłoneczną osłoną balkonów, tarasów oraz wnęk okiennych. Najczęściej występują pod nazwą markizy tarasowe i markizy balkonowe, jednak w większości są uniwersalne dla obu tych przestrzeni. Różnorodne modele zapewniają dużą możliwość dostosowania markizy do specyfikacji budynku.
House

Markizy tarasowe i markizy balkonowe

Rozwiń more
Markiza tarasowa to pojęcie określające najczęściej wielkogabarytowe, wysuwane zadaszenie tarasu w kasecie lub bez. Markiza tarasowa z powodzeniem znajdzie zastosowanie również na mniejszym i większym balkonie. W przypadku przeciwwskazań technicznych lub ograniczonego budżetu na balkonie świetnie sprawdzi się markiza balkonowa klasyczna oraz poręczowa o lekkiej konstrukcji.
Shield

Gwarancja bezpieczeństwa

Rozwiń more
Zarówno markiza tarasowa, jak i markiza balkonowa chronią przed nasłonecznieniem i lekkim deszczem (mżawką), podnosząc komfort przebywania na tarasie. Dzięki szerokiej kolorystyce tkanin i konstrukcji, markizy można dopasować do stylu i odcienia fasady. Zainstalowana na kotwach chemicznych Fischer Thermax® markiza cechuje się wysoką trwałością i bezpieczeństwem.
Power Plug

Markizy elektryczne

Rozwiń more
Markizy elektryczne na taras i balkon pozwalają na komfortową obsługę - na pilota, na przełącznik naścienny lub za pomocą Smartfona. Markizy z napędęm elektrycznym mogą być dodatkowo wyposażone w automatykę pogodową, dzięki której markiza elektryczna przy mocnym słońcu lub drganiach samodzielnie się przesuwa.
Czytaj więcej