Data aktualizacji: 01.04.2024

Jak rolety elektryczne zwiększają produktywność w miejscu pracy?

Spis treści:

  Za oknem słoneczna pogoda, a Ty spędzasz dzień w biurze choć myślami jesteś na zewnątrz. Wstajesz, aby zaciągnąć rolety gubiąc po drodze myśli. Znasz to? A może zaobserwowałeś spadek wydajności pracy u swoich pracowników?

  Rozwiązaniem na te drobne niedogodności będą rolety elektryczne do biura, które nie tylko pozwolą kontrolować natężenie światła, ale również ograniczą wpływ rozpraszających czynników na poziom skupienia zwiększając produktywność pracowników nad projektem. Poznaj wszystkie zalety posiadania rolet elektrycznych w biurze.

  Rolety elektryczne do biura - dlaczego warto w nie zainwestować?

  Kupując wyposażenie do pomieszczeń biurowych weź pod uwagę jak Twoje decyzje w pozornie banalnych kwestiach, będą miały długoterminowy wpływ na rozwój firmy. Zapewnij pracownikom komfortowe warunki w miejscu pracy korzystając z aktualnych zdobyczy technologii. Nowoczesne rolety elektryczne doskonale sprawdzą się w przestrzeni biurowej. Oferują wygodną obsługę w przypadku dużych okien, dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu.

  Regulacja oświetlenia, pozwoli dostosować poziom światła słonecznego wpadającego do wnętrza, do indywidualnych potrzeb, zapewniając pracownikom optymalne warunki pracy. Sterowanie rolet elektrycznych przy pomocy pilota lub smartfona, pomoże uniknąć konieczności odrywania się od pracy i wstawania do okna, by ręcznie zasłonić okno.

  Oprócz tego wbudowane nowoczesne funkcje sprawiają, że nawet nie musisz używać pilota! Opcja zegara pozwoli zaprogramować czas, w jakim rolety mają być otwarte dostosowując go do godzin otwarcia biura, lub automatyczne przysłonięcie okna w porach, w których nadmiar promieni słonecznych utrudnia pracownikom wykonywanie zadań.

  Jakie rolety elektryczne do firmy wybrać?

  Rolety elektryczne wewnętrzne są dostępne w wielu rodzajach. Wyposażone w napęd elektryczny zostały rolety rzymskie, rolety dzień noc, a także plisy okienne. Do biur szczególnie polecamy
  rolety elektryczne zaciemniające, które pomogą osiągnąć stan skupienia w zależności od potrzeb.

  Dlaczego będą doskonałym wyborem do firmy? Posiadają trzystopniową przezorność, którą można dostosowywać do aktualnych warunków naświetlenia z zewnątrz. Transparentna zapewniają doskonałą widoczność z zewnątrz, częściowo przezierna dają pośredni efekt, natomiast zaciemniająca pozwala odciąć się od świata zewnętrznego, osiągając maksymalne skupienie na pracy.

  Rolety zaciemniające elektryczne transparentne dodadzą szyku pomieszczeniu, doskonale sprawdzą się w miejscu pracy ponieważ świetnie zastępując firanki, ale w przeciwieństwie do nich nie wymagają prania, ani czasochłonnego prasowania.

  Umów wizytę specjalisty w szybki sposób

  Charakter pracy wymaga egipskich ciemności? Wybierz rolety zaciemniające black out, zupełnie ograniczające dostęp światła. Wybierz model, który będzie stworzy najbardziej optymalne środowisko pracy, dostosowując poziom naświetlenia do potrzeb.

  Rolety elektryczne do firmy powinny współgrać z estetyką wnętrza biura lub innej przestrzeni zawodowej. Aranżacja wnętrza spójna z identyfikacją wizualną marki bez wątpienia pozytywnie wpłynie na wizerunek i profesjonalny wygląd firmy. Szeroki wybór tkanin, ułatwi dobór koloru rolet do wyglądu pomieszczenia tworząc przyjemną siedzibę firmy.

  Wprowadź do swojego biura nowoczesne rozwiązania technologiczne i zadbaj o higienę pracy zapewniając odpowiednie warunki. Zmodernizuj pomieszczenia biurowe i zobacz jak szybko Twoje działania przełożą się to na jakość i efektywność pracy!